Bilbao > Salzburg

Project Info

Project Description

[sociallocker id=3960]

Bilbao na Slovensku nepochopiteľne v 2.polčase dostalo 3 góly od Žiliny,ktorá zázračne otočila z 0:2 na 3:2 a do Španielska ide s náskokom jedného gólu Ale ak si uvedomíme rozdiel v kvalite našej a španielskej ligy a uvedomíme si,čo Bilbao doma nedávno v superpohári vyviedlo slávnej Barce (4:0),potom je vysoko pravdepodobné,že Baskovia z Bilbaa už nič nepodcenia a minimálne o 2-3 gólmi vyhrajú. Žilina nemá takú kvalitnú obranu,aby mohla odolávať tlaku domácich po celých 90 minút takže počítam s minimálne 2-3 gólmi v sieti Žiliny.

Rakúsky Salzburg hostí bieloruský Minsk,pričom vonku prehral 0:2. Minsk je naozaj nenápadné mužstvo,ale v defenzíve je skutočne dobré. Minsk vyhral v Zurichu a nedovolil domácim ani len skórovať. Hostia z Minska dostali v lige za posledné 3 roky v 74 zápasoch 53 gólov,vlani v 22 zápaosch len 8 gólov, tento rok majú bilanciu po 17.kole na 2.mieste 11-3-3 a skóre 24:8. Proste defenzíva nadovšetk a rozhodne to majú v krvi. Salzburg musí hrať vabank manko 0:2 je hodne nepríjemné. Keď si však pozrieme 10 posledných zápasov Minska, veľa nádejí Rakúšania nemajú. Minsk obdržal len 4 góly a to mal dobrých súperov,cez Euroligu – St.Zagora 4:0 a 1:0, FC Zurich 1:0 a 1:1 ,doma Salzburg 2:0 a v lige nedávno výhra v Bate Borisov 1:0. Klobúk dolu pred obrannou hrou. Takže nemyslíme, že domáci by dali reálne viac ako gól, to hostia nedostali veľmi dávno. A v prípade,žeby predsa len dali 2 góly,stále je veľmi reálne,že Bilbao dá aspoň 3. Tip na dnes bude teda BILBAO DÁ VIAC GÓLOV AKO SALZBURG za kurz 1,95.

TIP: Bilbao dá viac gólov ako Salzburg